Granit Xhaka po bëhet baba për herë të dytë

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj po bëhen prindër për herë të dytë.
Lajmin se janë në pritje të fëmijës së dytë çifit e bëri të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale.

Baby Boo

Në këtë fotografi Leonita shfaqet me barkun e rrumbullakosur.