Granit Xhaka bëhet baba për herë të dytë


Futbollisti kosovar, Granit Xhaka, ka njoftuar para pak çastesh se është bërë baba për herë të dytë.
Xhaka thotë se tashmë është baba i dy princeshave.

“Nuk e kam më vetëm një princeshë të bukur, tashmë i kam dy”, ka shkruar Xhaka.
Ndërkohë ka zbuluar dhe emrin e vajzës që është Laneya.