Gold Ag kujton vizitën në Mekë: Më e mira qenka të jem mysafiri yt

Gold Ag vitin e kaluar kishte vizituar vendin e shenjtë për myslimanët, Mekën, dhe këtë vizitë ai e cilëson si një nga gjërat më të mira që i ka ndodhur, shkruan lajmi.net.

Baby Boo

Këngëtari i cili po qëndron aktiv këto ditë me postime në rrjete social së fundmi ndau një imazh nga ky vend.

“Lutjet që i bëra në jetë erdhën tek unë dit’ për dit; Po veç më e mira qenka të jem mysafiri yt”, shkroi Goldi pran fotos së ndarë.