Gold AG: Këndon live për Xhakën dhe Shaqirin (VIDEO)


Pas fitores së Zvicrës sonte, figura të njohura publike kanë uruar dhe festuar, një ndër të veçantët është edhe interpretimi i këngës së Gold Ag live ku këndon për dy shqiponjat e natës së sontme!

Baby Boo