Goditet me veturë një këmbësor në Shkup, vetura ikë nga vendi i ngjarjes

Me 11.06.2020 në ora 10.30 është lajmëruar në polici se në rrugën “Kozle” në Shkup, vetura transportuese e udhëtarëve e ka goditur këmbësorin M.S.(50) nga Shkupi, pas së cilës ka ikur nga vendi i ngjarjes.
Në aksident, këmbësori është lënduar rëndë, pas së cilës për shërim është dërguar në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza”.

Baby Boo

Është kryer kontroll në vendngjarje nga ekipi i SPB Shkup dhe po punohet për zbardhjen e rastit.