Gjuan me armë, arrestohet 48 vjeçari nga Sllupçani


Para një ore policia ka arrestuar një 48 vjeçar me iniciale N.M nga fshati Sllupçan i Likovës pasi ka shkrepur me armë zjarri.

Motivet siç bëhen të ditura lidhen me një mosmarrëveshje ndërfqinjësore.

Ndërkohë rreth orës 19:30 minuta në Kumanovë është evidentuar edhe një rast i shkrepjes me armë zjarri.

Policia është në kërkim të një personi i cili ka shkrepur me armë derisa ka qenë në lëvizje me veturë. Nuk dihet identiteti dhe lloji i veturës.

Baby Boo