Gjendet trupi i pajetë i personit që dje rezultoi i zhdukur në lumin e Drenit


Është gjetur trupi i pajetë i një burri që mbrëmë rezultoi i zhdukur në Lumin e Drenit, njoftojnë nga policia duke shtuar se për momentin nuk mund të japin detaje në lidhje me rastin dhe se ekipi mjekësorë duhet të kryej detyrimet.

Një banorë i fshatit Dren theksoi se tërë natën policia, vendasit si dhe persona të tjerë kanë marrë pjesë në kërkim përgjatë lumit.
“Lumi i Drenit papritmas u rrit dje. Bashkë me të kanë qenë edhe dy të tjerë. Donin ta kalonin lumin me xhip. Lumi tërhoqi xhipin. Dy personat e tjerë kanë shpëtuar”, tha një banorë i fshatit.

Baby Boo