GJËNDET I VRARË NË MAKINË SHQIPTARI, BABA I 4 FËMIJËVE

Është gjetur i vrarë në makinë një 32 vjeçar në Pejë. Mediat në Kosovë raportojnë se ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:00 në Pejë, afër Fabrikës së Bukës.

Viktima është K.S., 32-vjeçar, baba i 4 fëmijëve.

32 vjeçari është gjetur i vrarë me armë zjarri në një makinë. Rreth orës 00:40, trupi i viktimës është tërhequr nga ekipi i Mjekësisë Ligjore dhe është dërguar për ekspertizën.

Baby Boo