Gjendet i vdekur në banesë një 39 vjeçar, policia: Dyshohet për…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Kroi Madh, Krujë, ku një person është gjetur i pajetë. Sipas informacionit paraprak, policia dyshon se ai është vetëvrarë.

Baby Boo

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 21.04.2020, në fshatin Kroi Madh, Krujë, në banesën e tij dyshohet se ka vrarë veten me armë gjahu shtetasi H.H., 39 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.