Gjendet e vdekur në banesën e saj 54-vjeçarja nga Shkupi


Më datë 28.04.2024, në ora 14:00, në SPB Shkup është raportuar se në një banesë në zonën e Aerodromkr-Ahkup është gjetur e vdekur T.M (54) nga Shkupi. Mjeku i Emergjencave Mjekësore ka konstatuar vdekjen pa shenja të dukshme dhune dhe me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për obduksion.