Gëzim në familjen e Arbenitës! Fejohet vëllau i saj

Arbenita Ismajli humbi babain e saj në po të njëjtën ditë kur solli në jetë vajzën e saj, për shkak se ai nuk arriti ta fitonte bet*ejën me COVID-19.
Padyshim që e vogla Nina e ka ndihmuar modelen ta kalojë paksa dhi*mbjen e humbjes së të atit, megjithatë nuk mund të mohohet se për yllin e revistave ka qenë një periudhë e vështirë.

Baby Boo

Teksa kanë kaluar tre javë nga ngjarja tr*agjike, më në fund në familjen e Arbenitës ka “mbërritur” një gëzim.

Vëllau i saj është fejuar, dhe këtë 23 vjeçarja e ka treguar vetëm pak momente më parë në Instastory përmes një videoje ku ai i vendos në gisht unazën partneres së tij. “Urime vëllait tim,” shkruan ajo.

Restorant Lumare