Gazetarja e sportit rrëzohet në emision, videoja bëhet virale (VIDEO)


Gazetarja italiane e sportit, Diletta Leotta, ka marrë vëmendjen e të gjithëve me ngjarjen e fundit. Leotta ishte e ftuar në një emision, ku iu hodh ngjyrë në të, e si pasojë e kësaj rrëshqiti dhe u rrëzua. Momenti i rrëzimit të saj është bërë viral dhe po bën xhiron nëpër rrjete sociale.