Gazetari kontravers Milenko Nedelkovski publikisht kundër VMRO-së së Mickoskit


Gazetari që deri dje isht pro VMRO-së dhe një antishqiptar i thekur sot i vardiset pushtetit të LSDM-së duke plasuar postime kundër Hristijan Mickovskit kryetarit të VMR-DPMNE-së.

Në foton e publikuar Hristijan Mickovski kishte thëne që të harohet e kaluara pasi duhet të fokusohemi tek e ardhmja.

Milenko ka akuzuar duke shkruar: Të harohet Aleksandri, të harohet Samoili, Republika e Krushevës e shume të tjerë si mund të harohen.

Baby Boo