Gashi: “E paralajmërova Selën dhe Mickoskin. Unë e kam shijuar tradhëtinë e Lëvizjes BESA”


Krei i Alternativës, Afrim Gashi në ClickPlus në TV21 ka treguar bisedën që ka pasur me nënshkruesit e nismës për votim të mosbesimit ndaj Qeverisë. Gashi thotë se i ka parlajmëruar për Lëvizjen Besa, pasi siç tha ai, vet e ka shijuar tradhëtinë më herët nga ata.

Baby Boo