Frika nga tërmeti, pushuesit nisin të largohen nga Shëngjini

Pak minuta pas tërmetit të fortë me magnitudë 4.5 ballë që u ndje në Lezhë, pushuesit kanë nisur të largohen prej frikës.
Familjet të cilat kanë marrë valixhet dhe po lënë shtëpitë e pushimit për tu nisur drejt vendlindjeve.

Baby Boo

Lëkundje tërmeti janë ndjerë mbrëmjen e kësaj të marte në vendin tonë.
Tërmeti me magnitutë 4.1 ballë i shkallës rihter është ndjerë në qytetin e Lezhës.