Françeska Jaçe sjell dy video bombastike

Françeska ka publikuar video nga pushimet.
Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, njihet për pozat mjaft joshëse që publikon për ndjekësit.

Baby Boo

Ajo vazhdon me postime provokuese në rrjete sociale që bën dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Restorant Lumare