FOTOT: “Me çorape të kuqe, treçerekshe dhe xhaketë ushtarake”, Rama viziton panairin e punës


Kryeministri Edi Rama ka vizituar Panairin Kombëtar të Punësimit ku disa biznese kanë pasqyruar ofertat e tyre të punësimit.

Shefi i qeverisë është shoqëruar nga kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, ministri i Financave Arben Ahmetaj si dhe kryetarja e PS Tiranë Blerina Gjylameti.

Ajo që ra në sy ishte edhe veshja e kryeministrit i cili kishte zgjedhur çorape të kuqe, treçerekshe dhe çaketë ushtarake. (TemA)

Baby Boo