‘Foto nudo dhe 5 mijë euro nata’/ Pas akuzave të forta nga britaniku, modelja e njohur habit me videon e saj


Modelja e njohur, Arta Nitaj, është komentuar së fundmi për një skandal që ia nxori Yuotube-ri britanik, Teddy Grey. Ky i fundite akuzoi bukuroshen se merrte para në këmbim të një nate me të.

Pas këtyre akuzave të forta Arta ka zgjedhur që të heshtë dhe të mos japë asnjë deklaratë në lidhje me skandalin, duke vazhduar kështu normalisht me postimet e saj në rrjetet sociale siç është dhe ky i fundit në “TikTok”.

Modelja ka postuar një video ku sinkronizon buzët me një audio virale në “TikTok” të reperit të njohur AsapRocky.

“-Kush je ti?

Jam ai bukuroshi.

-Asap?

Po zotëri”-thotë ajo.

Nga ana tjetër kujtojmë se Teddy Grey publikoi disa ditë më parë në llogarinë e tij zyrtare në “Instagram” disa statuse, mesazhe dhe foto që kishin të bëjnë me modelen Arta Nitaj, të cilën e akuzoi se merrte para në këmbim të një nate me të.

YouTube-ri britanik postoi fillimisht një bisedë private që ishte zhvilluar sipas tij nga “Instagram”-i i Arta Nitaj. Në mesazhet që Teddy publikoi në profilin e tij shihet që modelja po diskuton me një person të paidentifikuar, i cili pretendon se Arta i ka marrë 5 mijë euro për një natë.

Ai e kërcënon se nëse nuk shkon te ai do i publikojë foton. Ndërkohë, modelja ia kthen po me kërcënim duke i thënë: “Provoje dhe e shikon çfarë të gjen”, ndërsa i kërkon ta fshijë foton. VIDEO

Baby Boo