FOTO/ Arrestimi i Saimir Tahirit, vjen reagimi i Sali Berishës


Menjëherë pas vendimit të Gjykatës, e cila dha vendimin ‘Arrest shtëpie’ për ish-ministrin e Drejtësisë Saimir Tahiri, ka ardhur dhe reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha.

Berisha ka postuar në Facebook një foto ku ëhstë Tahiri dhe Xhafa, të cilët janë duke biseduar për ‘hallet’ e tyre.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri:

Fotomontazh: Bisedë e shtruar midis kumbarësh