Florian Marku dhuron spektakël në konferencën për shtyp, çohet për të rra*hur kundërshtarin (VIDEO)


Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë. Boksieri njohur shqiptar ka shpërthyer gjatë konferencës së fundit para duelit të madh.
Ai e ka ofenduar rëndë kundërshtarin e tij si dhe e ka paralajmëruar që do ta mposht atë.
“Mund të lu*ftojmë këtu nëse do, ti nuk je askushi. Ti mendon se jam si të tjerët”, ishin disa nga fjalët e Markut. Më pas ai është dërguar jashtë nga sigurimi.

https://twitter.com/MatchroomBoxing/status/1441014338454573057?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1441014338454573057%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ftirana1.com%2F2021%2F09%2F23%2Fflorian-marku-dhuron-spektakel-ne-konferencen-per-shtyp-cohet-per-te-rrahur-kundershtarin-video%2F