Flori publikon foto me Libertën, bën edhe dedikimin për të që i habiti të gjithë


Viti 2023 ka nisur dhe kartolinat familjare kanë mbushur rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar edhe të VIP-ave. Por më e çuditshmja ka qenë e Flor Mumajesit.

Këngëtari ka publikuar foton e parë të vitit 2023 ku shfaqet me moderatoren Liberta Spahiu. Për një kohë të gjatë është përfolur për një lidhje mes Liberta Spahiut dhe Flori Mumajesit, por që një gjë e tillë nuk është konfirmuar asnjëherë.

Por çfarë e bën të çuditshëm postimin e Flor Mumajesit në Instagram është kënga me të cilën shoqëron foton, teksti i të cilës thotë:

Ëndërr nuk të pash, nuk të putha, s’të ledhatova

Nuk po them që s’po më dhemb, nuk po them që të harrova

Larg nga sytë, larg nga zemra…. ”.