Fjolla Morina zihet me biznesmenin dhe ja cila është arsyeja

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina po shijon historinë e dashurisë me biznesmenin Fisnik Syla. Pak javë më parë ajo mori dhe propozimin për martesë dhe dasma do të mbahet në fillim të muajit dhjetor.

Baby Boo

Me fotot dhe dedikimet e ëmbla në rrjete sociale, dyshja kanë treguar se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin. Megjithatë, si çdo çift, edhe ata kanë “zënkat” e tyre.

Vetëm së fundmi, Fjolla ka ndarë një bisedë me partnerin në Instastory, ku tregon se iu ndodh të ‘grinden’ për shkak të peshës së saj.

“Zemër, a jom e trashë a?”
“Flej tash loqk, nesër përlahem”- është biseda e tyre.