Fjolla Morina rrikthehet në rrjetet sociale dhe zgjodhi mënyrën më të veçantë


Fjolla Morina i’u rikthye rrjeteve sociale.
Pas rifitimit të lirisë këngëtarja bëri sot paraqitjen publike dhe zgjodhi një moment të veçantë për tu rikthyer, shkruan Pa Censurë.

Ajo ka postuar në Instagramin e saj një foto me vajzën e vogël, Alayah duke e shoqëruar në ndjekjen e klasës së dytë në shkollë.

Foto:Instagram/fjolla.morina

“Një fillim i ri sot për ty vajza ime e vogël. Uroj të jetë i mbarë rrugëtimi drejt dijes. Jam shumë krenare me ty. Suksese për ty dhe për të gjithë fëmijët anë e kënd botës” – është shprehur Fjolla, duke zgjedhur kështu urimin më të bukur për vajzën e vogël./Pa Censurë