Fjolla Morina pozon tërheqëse para fotoaparatit të fotografit Nehat Behrami


Fjolla Morina po vazhdon të jetë aktive në rrjetin social Instagram.
Këngëtarja e mirënjohur edhe së fundmi ka provokuar fansat e saj me një fotosesion tejet atraktiv, të realizuar nga fotografi shumë i njohur, Nehat Behrami

Fotografia: Nehat Behrami

E veshur e tëra në të zeza, Fjolla ka theksuar format tërheqëse për të cilat edhe njihet dhe komentohet vazhdimisht, shkruan Pa Censurë.

Fotografia: Nehat Behrami

Fotografia: Nehat Behrami

Ndërkohë, nuk munguan pëlqimet dhe komplimentet e shumta nga ana e fansave në hapësirë e komenteve.
Sakaq, kujtojmë se Fjolla është në punim e sipër të një projekti muzikor që pritet të publikohet së shpejti./Pa Censurë

Fotografia: Nehat Behrami

Fotografia: Nehat Behrami