Festë e çmendur: Kështu e ndezi mbrëmë atmosferën Unikkatil në Mitrovicë

Ai është një ndër reperët më të suksesshëm shqiptarë i cili prej vitesh ka dhuruar shumë hite për dëgjuesit shqiptarë.

Baby Boo

Pavarësisht se nuk i ka këngët me klipe ai është një ndër më të preferuarit nga publiku, mirëpo Unikkatil nuk ka realizuar shumë koncerte gjithashtu.

Koncertet e tij numërohen me gishta, si ai në Prishtinë, Zvicër dhe Durrës dhe i rradhës ishte në Mitrovicë.

Por kur doli para amsës e gjithë atmosfera arriti kulmin. Stadiumi të gjithë njëzër po këndonin këngët e reperit të njohur.

Në vazhdim Express ju sjellë video nga hiti i fashmëm i Unikatil.

Restorant Lumare