Festa e papërmbajtshme e hungarezit i shkatërron gazetares tavolinën e punës

Në ndeshjen e dytë të grupit F të Euro 2020, Hungaria dhe Franca barazuan 1-1, në Budapest.

Baby Boo

Në minutën e 47 të pjesës së parë, Attila Fiola shënoi gol për vendasit dhe gëzimi i tij i papërmbajtur i kushtoi shumë një gazetareje që kishte zënë vend pranë fushës.
Hungarezi shkoi të festonte pranë tifozëve të tij dhe goditi disa herë tavolinën e gazetares, e cila shtangu në vend.