Fatime Fetai zbulon në krah tatuazhën(FOTO)


Prokurorja e Prokurorisë Publike Speciale të Republikës së Maqedonisë, Fatime Fetai, në çdo paraqitje publike dallohet me sharmin, stilin dhe elegancën.

Fatimja, duket të ketë shkëlqyer edhe dje.

Grimerja më e njohur në vend Fitore Berisha, e cila me duart e saja të arta zbukuron shumë femra të vendit dhe jashtë tij.

Ajo secilën vajzë që ‘fut’ në duart e saj bën që ajo të duket por si një princeshë.

Në rrjetin social Instagram, Fitorja publikon imazhe të shumë femrave që vizitojnë sallonin e saj.

Por dje ajo ka publikuar imazh me të cilin ka plasur rrjetin, atë të Fatime Fetait, duke zgjuar kurreshtjen e të gjithëve, pasi siç dihet Fetai jetën e saj private mundohet ta mbajë jashte syve te opinionit duke mos e gjetur në asnje rrjet social. Mirëpo nuk është hera e parë qê Fetai grimin ia beson Fitores.

 

Baby Boo