Fansja e dridh në koncertin e Ledri Vulës


Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Ledri Vula, edhe këtë verë është mjaft i kërkuar nga publiku.

Ai po vazhdon të jetë tejet aktiv në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme përreth trojeve shqiptare.

I njëjti dje (e diel), po ashtu ka mbajtur një koncert, teksa gjatë performancës së një prej projekteve të tij të fundit “Kiss Kiss”, shihet një fanse duke bërë ‘twerk’.

Videoja është publikuar në Instagram nga vet reperi, ndërsa nuk munguan  pëlqimet dhe komentet nga fansat.

“U sa mirë po…” ka shkruar Ledri në përshkrimin e videos.

View this post on Instagram

 

✌?? u sa mire po…

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Baby Boo