Është përleshur me dikë? Arjan Konomi del në emision me sy dhe mollëza të enjtura


Opinionisti i emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Arjan Konomi, në prime -in e mbrëmshëm (e shtune) është shfaqur me disa ‘defekte’ në fytyrë.

Gjatë transmetimit sytë dhe mollëzat e tij janë vërejtur se janë të enjtura, shkruan “Kosovarja”.

Kështu duke lënë të aludohet se ka pasur përleshje me dikë apo ka ndonjë problem shëndetësor, nuk i dihet.

Mbetet të shihet se si do e sqarojë ai dukjen e tij.

Baby Boo