Ermal Meta takon Rita Orën në Itali: Shqiptarë!


Pas koncertit që mbajti në Tiranë, Ermal Meta u kthyer në Itali, ku pati një takim vërtet interesant me këngëtaren shqiptare, Rita Ora.

Kjo e fundit mbajti një koncert në Verona dhe në të nuk mund të mungonte bashkëkombësi, Ermal Meta.

Ky i fundit ka publikuar një foto të këndshme nga takimi që pati me Ritën. “Shqiptarë”, shkruan Ermal Meta në Instagram, ndërsa fansat shqiptarë janë mrekulluar nga ky takim./ata

Baby Boo