Ende pa i bërë 48 orë, Dhurata Dora dhe Gims drejt shifrës së 4 milionë shikimeve


Të premtën mbrëma u publikua kënga e re mes reperit francez, Gims dhe këngëtares kosovare, Dhurata Dora.
“Only You” ishte titulli i këngës së dyshes, transmeton Indeksonline.

Ende pa i bërë 48 orë, ky projekt ka arritur të kap gati shifrën e 4 milionë shikimeve.
Përveç publikut kosovar, kjo këngë është pritur shumë mirë edhe në vende të ndryshme evropiane.