Emina Çunmulaj testohet për herë të dytë për COVID19, ky është rezultati

Modelja Emina Çunmulaj i është nënshtruar testit për ko*ronavi*rus dhe tregoi se këtë gjë po e bën për herë të dytë. Ajo publikoi një video nga momenti kur po testohej, ndërsa tregon se kjo gjë nuk është aspak e lehtë siç mendojnë disa. Emina bëri të ditur se doli negative në këtë test, por thotë se ndihesh sikur sytë po të dalin nga vendi teksa testohesh.

Baby Boo

“A jeni testuar ndonjëherë për COVID? Isha negative. Kjo ishte hera e dytë dhe ndihesh sikur sytë duan të të dalin nga vendi”, ka shkruar ajo.