Elvis Naçi qenka futbollist i mirë (VIDEO)

Hoxhë Elvis Naçi është një teolog dhe imam Shqiptar.

Krahas bamirësisë që iu që ndihmon njerëzit në nevojë, sot na dëshmoi që është i zoti edhe në një profesion tjetër.

Në llogarinë e tij zyrtare në “Instagram”, ka publikuar një video ku shihet duke luajtur me top.

Aq futbollist i mirë që qenka, me herën e parë shënoi gol.

Baby Boo