EKSLUZIVE: Naser Ziberi nuk është pozitiv në COVID-19

Kandidati shqiptar për kryeministër në Maqedoninë e Veriut Naser Ziberi e ka mohuar se është infektuar me koronavirus pasi u fotografua nga qytetarët në spitalin Sistina, në pjesën e testimeve për Covid-19.

Baby Boo

Në një prononcim ekskluziv për Gazeta Express Ziberi ka thënë se është “shëndosh e mirë si kokrra e mollës”.
Ai ka bërë me dije se nesër në ora 10:00 do të ushtroj të drejtën e votës.

“Unë nuk jam pozitiv në COVID-19 dhe nesër në ora 10:00 do ta ushtroj të drejtën time të votës dhe ju ftoj që të gjithëve të votoni dhe të mos bini pre e propagandave dashakeqe. Uroj shëndet për të gjithë dhe shërim të shpejtë për të gjithë të infektuarit” deklaroi Ziberi.