Einxhel në gjendje të rëndë psikologjike, shikoni veprimin që kryen pas largimit të Dj Dagz (FOTO)

DJ Dagz u eliminua nga shtëpia e Big Brother Vip, pas një televotimi zingjir ku ai dhe Einxhel, mbeten dy të fundit. Eliminimin e tij nga shtëpia e ka përjetuar më së shumti e dashura e tij, Einxhel. Ajo si duket do e ketë të vështirë të mësohet pa prezencen e DJ Dagz.
Pas largimit të tij nga shtëpia e Big Brother VIP, Einxhel e ka përjetuar keq duke u rënduar psikologjikosht. Moderatorja shfaqet e mërzitur duke përqafuar një jastëk të cilit i kishte veshur bluzën e Arbrit.

Baby Boo