Edona Llalloshi: Ike edhe ti per të mos vd*ekur kurrë


Këngëtarja e mirënjohur kosovare Edona LLlloshi me rastin e vd*ekjes së aktorit të madh kosovar Adem Mikollovci në rrjetin e saj social Facebook rikujton momentet me të dhe shkruan se ai nuk do të vd*es kurrë.

“Ike edhe ti për të mos vd*ekur kurrë. Pushoft në paqe shpirti yt!
I madhi dhe i pavde*kshmi Adem Mikullovci.
#58MinutaMeEdonen #1998”- shkuan Llalloshi.

Ja postimi i saj i plotë:

Baby Boo