Edi Rama status të papritur: Jeni super, ju dua shumë!

Kryeministri Rama habit me një status të pak minutave më parë, ku ka shpërthyer në doza optimizmi ndaj shqiptarëve.
“Jeni super, ju dua shumë”, shkruan ndër të tjera Rama, ndërsa nuk dihet cili është shkaku i këtij optimizmi.

Baby Boo

“JENI SUPER, JU DUA SHUMË. SHQIPËRIA DO TA FITOJË KËTË LUFTË.
MOS E HARRONI KURRË: ZOTI I SHQIPTARËVE ËSHTË I MADH”, shkruan kryeministri Rama dhe shkrimin e shoqëron me zemra.

Postimi i Ramës:

?? JENI SUPER, JU DUA SHUMË❤️ SHQIPËRIA DO TA FITOJË KËTË LUFTË??MOS E HARRONI KURRË: ZOTI I SHQIPTARËVE ËSHTË I MADH?

Publiée par Edi Rama sur Mardi 7 avril 2020