Edhe kjo nuk pritej! Blendi Fevziu do të jetë aktor në një film krah Luana Vjollcës

Blendi Fezviu tashmë i është futur aktrimit. Gazetari, moderatori dhe analisti mjaft i njohur në Shqipëri do të jetë në një rol kryesor në filmin komedi të Bes Kallakut.

Fevziu do të aktrojë përkrah moderatores Luana Vjollca, percjell dosja.

Bes Kallaku ka treguar se kjo komedi është një histori aktuale. Aktori është shprehur se ka dy vite që merret me skenarin.