E tmerrshme, i biri hedh nënën tek gomat e traktorit. Shkaku të lë pa fjalë


Një video e tmerrshme po qarkullon shumë në rrjet, ku një burrë tenton të vendosë përpara rrotave të traktorit të ëmën e tij të moshuar.

Gruaja e moshuar tërhiqet disa metra zvarrë edhe pse tentonte të largohej nga duart e të birit, por në fund përfundoi përpara rrotave të traktorit.

Ngjarja është shënuar në qytetin e Maharashtras në Indi, teksa shkak për këtë reagim të pashpirt thuhet të jetë bërë një konflikt mes burrit në video dhe shoferit të traktorit.

Pamjet shokuese kanë nxitur mjaft reagime, ku shumë njerëz kanë kërkuar dënimin e të birit për veprimin e tmerrshëm.