E rëndë! Gruaja hedh nga ballkoni i hotelit burrin e saj 21 vjeç


Një shtetase britanike e shtyu të dashurin e saj për vdekje nga ballkoni i hotelit, pas një debati të fortë në dhomën e tyre në Turqi. Babai i një fëmije, Reece Pegram, 21 vjeç, vdiq menjëherë kur u rrëzua 100 metra në një oborr betoni në hotelin me pesë yje në Antalia, ku po qëndronte me Mary Meyers Kayley, 31 vjeç.

Viktima Reece Pegram, 21 vjeç, vdiq menjëherë kur ra 100 këmbë në një oborr betoni nga hoteli me pesë yje në Side, ku po qëndronte me Mary Meyers Kayley (foto) më 12 mars.

Gjykata në Manavgat dëgjoi në fillim të kësaj jave se kur policia hetoi vdekjen, gjeti njolla gjaku në të gjithë dhomën e çiftit. Stafi i hotelit raportoi se çifti kishin pirë shumë alkool, disa orë përpara incidentit.

Ajo pretendoi se njollat ​​e gjakut në dhomë ishin nga prerja aksidentale e gishtit të madh të dorës ndërsa hynte në dush, ndërsa këmbëngulte se njollat ​​e gjakut në shtrat ishin nga një marrëdhënie seksuale.

Babai i një fëmije u zbulua se kishte gjurmë kokaine në sistemin e tij gjatë vdekjes dhe kishte pirë shumë natën e incidentit.

Fillimisht ajo pranoi se kishte debatuar me Pegramin pasi zbuloi se ai e kishte tradhtuar me ish të dashurën, por më vonë ajo ndryshoi versionin e saj të ngjarjeve, duke pretenduar se prerja në dorën e saj ishte shkaktuar nga një gotë e thyer dhe se ata kishin debatuar për përdorimin e drogës

Baby Boo