E pazakontë! Merrte rreze dielli në plazh, karabinierët i shkojnë qytetarit me helikopter

PALERMO- Teksa Italia vijon të jetë vendi më i prekur nga koronavirusi, në këtë shtet ka ende njerëz të pabindur që thyejnë karantinën. Megjithatë policia po bën maksimumin për të mos lejuar asnjë person që të kryej shkelje dhe të kthehet në një burim të përhapjes së Covid-19.

Baby Boo

Së fundmi në rrjet është publikuar një video teksa një person po merr rreze dielli në plazh por shumë shpejt ndërhyn me helikopter policia duke e detyruar që të ngrihet dhe të mbyllet në shtëpi.