E padëgjuar: ‘Hapet në Tiranë dyqani me kravatat e Edi Ramës, nga 150 në 1 mijë euro copa’ (Foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha, përmes një mesazhi të “qytetarit dixhital” thotë se kryeministri Edi Rama shet kravata me çmime marramendëse.

Në postimin e Berishës thuhet se Rama shet kravatat që prodhon vetë, ndërsa çmimi i tyre varion nga 150 deri në 1 mijë euro.

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Kallam Deshtaku me dyqan per shitjen e kravatave qe prodhon vet!!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

“Dyqani eshte ne tek shtat xhuxhat ne rrugen e Elbasanit .
Kravatat jo vetem qenkan te Rames, por cmimi i tyre fillon 150€ deri 1000 dhe i Te fotoja e pare poshte eshte dizenji Edi Rama detyrokan gjihte deputetet e drejtoret e rilindjes te blejne aty per vete dhe dhurata. Se mbajtja e nje kravate te dizenjuar nga lideri suprem tregon status!!!
Te fotoja e pare poshte eshte dizenji Edi Rama”

Baby Boo