E pabesueshme, pamje tjera tregojnë kamerat e sigurisë për personin e moshuar në Klinikën Emergjente

Mbrëmë kanë qarkulluar disa video të një personi të moshuar i cili qëndronte duke rënkuar në korridorin e Klinikës Emergjente në Prishtinë.

Baby Boo

Pamje të datës 16 janar pas orës 21:00 të mbrëmjes, ku shihet pacienti A.E. Njëri nga infermierët e Klinikës Emergjente shihet duke u kujdesur për të moshuarin.

Ai fillimisht e pyet diçka pastaj ia merr dokumentacionin dhe konsultohet me mjekët në repart.

Video – Emergjenca në QKUK

Ekskluzive: Pamje të datës 16 janar pas orës 21:00 të mbrëmjes, ku shihet pacienti A.E. Njëri nga infermierët e Klinikës Emergjente shihet duke u kujdesur për të moshuarin. Ai fillimisht e pyet diçka pastaj ia merr dokumentacionin dhe konsultohet me mjekët në repart.

Publiée par Gazeta Shneta sur Vendredi 18 janvier 2019