E kush thotë që nuk vidhen libraritë? Hajnat ia mësynë librarisë Nobel në Shkup (VIDEO)

Libraria Nobel në Shkup së fundmi ka marrë vëmendjen e vjedhësve, shkruan Pa Censurë. Përmes kamerave të sigurisë, stafi i librarisë Nobel kanë vërejtur se pas mesnate hajnat kanë bërë vjedhje në objekt. Këta të fundit, në video shihen duke kontrolluar sirtaret dhe duke kërkuar për para. E sigurisht, cilit grabitës do ti shkonte mendja të vidhte libra!? /PACENSURË
Video e plotë e plublikuar nga libraria Nobel:

Baby Boo