E FUNDIT/Terrorizmi zbret ne Kupen e Botes,taksia futet në mes të turmës dhe bën masakër


Para pak minutash një taksi është futur më mes të turmës në Moskë dhe ka plagosur 7 persona.

Nga burimet e para raportohet se tifozët janë meksikane.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në ‘Sheshin e kuq. Policia tha se taksia ishte jashtë kontrollit dhe u fut në mes të turmës.

Duket se ISIS po jep provat e para te kërcënimit të bërë pak ditë më parë.

Baby Boo