E FUNDIT/ Ndërroi jetë Bardhyl Zymberi, inspektori nga Sllupçani i lënduar para disa ditëve


Para pak çastesh ka ndërruar jetë Bardhyl Zymberi nga fshati Sllupçan i komunës së Likovës, pasi ishte lënduar rëndë para disa ditësh në vendin e punës.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur familja Zymberi nga ky fshat.

Zymberi mori djegje të rënda në tërë trupin para disa ditëve, kur gjatë kryerjes së detyrave në kalimin kufitar Tabanoc mes Maqedonisë dhe Serbisë kontrrollonte vagon-cisternën me natriumhiperklorid, i cili rridhte.

Baby Boo