Dy të rinj nga Shkupi arrestohen pasi kapen me marihuanë


Dje (01.10.2021) rreth orës 22:40 minuta pjesëtarët e SPB-Shkup kanë privuar nga liria K.I 27 vjeç dhe M.R 26 vjeç që të dy nga Shkupi, pasi që tek ata kanë gjetuar marihuanë, informojnë nga MPB.
Pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të ngritet akuzë adekuate.