Dua Lipa shpërthen në lot, merr lajmin emocionues (VIDEO)


Dua Lipa po ngjit shumë shpejt shkallët e karrierës dhe ka arritur sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka thyer rekorde me këngët e saj.

Dhe së fundi ajo ka marrë një lajm emocionues që e ka bërë të shpërthejë në lot.

Dua ka arritur plot 11 milionë ndjekës në rrjetin e saj social Instagram.

Ajo ka publikuar një video ku tregon momentin e reagimit kur pa numrin e madh të fansave që e ndjekin.

Në video 22-vjeçarja shihet duke qarë nga gëzimi.

 

Baby Boo