Dua Lipa prezanton të dashurin e ri!


Në foto duket dora e Dua Lipës duke mbajtur një polaroid ku shihet ajo duke qeshur me partnerin.

Kjo është hera e parë që të dy shfaqen bashkë në rrjete sociale dhe bëjnë publike lidhjen e tyre.