Dua Lipa mahnit me paraqitjen në ditëlindjen e 27-të

Ajo feston sot (e hënë) ditëlindjen e 27-të.

Dhe Dua Lipa bëri një paraqitje së fundmi në Instagram për t’u ofruar 85.9 milionë ndjekësve të saj një pjesë të ‘javës së ditëlindjes’.

Këngëtarja dukej e mahnitshme në një palë sytjena me plot shkëlqim dhe taka të larta, ndërkohë që festonte me miqtë në një bregdet.

Baby Boo